Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Par ciešanu pārvarēšanu »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Par ciešanu pārvarēšanu (Read 74 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Par ciešanu pārvarēšanu
Apr 26th, 2022 at 7:05pm
 
Par ciešanu pārvarēšanu


Gautama Buda māca, ka visa dzīve, visa eksistence ir ciešanas.

Visas dzīvās būtnes piedzīvo nemainīguma ciešanas. Mēs visi novecojam, slimojam un mirstam. Šo pieredzi Gautama dēvē par tūlītējām bēdām.

Savā dzīves ceļojumā mēs sastopamies ar stacijām, no kurām - sākumā - domājam, ka labāk būtu izvairījušies. Mēs iegūstam draugus - un atkal tos zaudējam. Mēs staigājam pa pasauli un paši ejam savā ceļojumā. Bet vai tā patiešām ir taisnība?

Visa mana pieredze ar sevi māca, ka mana pamatpieeja šai pasaulei un tās būtnēm, iespējams, gadu gaitā ir palikusi nemainīga. Iespējams, ka, pieaugot vecumam, es guvu un esmu guvis savas atziņas no pagātnes pieredzes savā tagadējā dzīvē, tomēr mana pētniecība un visu būtņu kopības meklējumi nav būtiski mainījušies.

Iegūtā pieredze var padarīt mūs prasmīgākus un pārliecinātākus par savu būtību un izskatu, tomēr mēs joprojām sekojam savām *programmētajām* iezīmēm un īpašībām, ko esam atnesuši līdzi uz šo eksistenci.

Būt vienam otram par palīdzību un mierinājumu - tā es redzu dzīves mērķi. Un šādā secībā. Sniegt un saņemt mierinājumu var būt atvieglojums un balzāms nomocītai, ciešanu nomocītai dvēselei; ņemt to ar mīlestību par abām rokām un parādīt tai ceļu, kā tā pati saviem spēkiem pārvar savu sērgu, ir karaliskais ceļš saskaņā ar manu pašreizējo atziņu.

Mana izjūta, sajūta par visas būtības, visu dvēseļu vienotību modina manī vēlmi "padarīt" sevi. Kā mēs varētu kļūt par skolotājiem, ja paši savā ķermenī nebūtu izjutuši, kā tas *jūtas* meklēt? Mēs visi esam mūžīgie skolēni.

Tas nenozīmē, ka mums kā skolēniem nav nekā, ko dot. Drīzāk tas nozīmē domu, ka mēs varam atvērt sevi šīs pasaules brīnumiem. MŪŽĪGAIS.

Problēmas vairs nav problēmas, kad esam tās apguvuši, bet gan apgūti izaicinājumi.

Un visam dzīvē ir sava nozīme.

Mums dievišķā avota motīvi ne vienmēr var šķist saprotami un saprotami. Tomēr un tieši tādēļ es neesmu draugs sekot dogmatiskām mācībām.

Mūsu pieredzes meklējumi mūs ievirzīja dzīvē - un katram cēloņam seko sekas. Tāpēc mēs varam veikt cēloņu izpēti, ja jūtam īpaši izteiksmīgas ciešanu formas. Jo visa esamība ir mainīga ŠEIT un TAGAD.

Mīlestība vienmēr ir godīga.

Mīlestība ir spēks, kas ved atomus vienu pie otra, un mīlestība ir spēks, kas liek atomiem veidot citus savienojumus, kad ir "laiks".

Ja mēs vienmēr stāvam apziņā, ka mēs visi esam nemirstīgas, mūžīgas būtnes, mūsu pašreizējā pieredze var kļūt relatīva. Labāk vai sliktāk.

"Es redzu, ka tavs patiesais tonis atspīd..."

Sindija Laupere


"Dievs ir patiesība."

Mahatma Gandijs

Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.