Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « The Greys... »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
The Greys... (Read 165 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
The Greys...
Apr 27th, 2022 at 1:58am
 
The Greys...




... pe un alt forum am scris ceva despre griuri, care ar putea fi de interes și pentru voi.... M-am gāndit să o postez și aici:

Cu stimă,

brah



H
alo dragii mei,

... Nu am citit acum tot topicul, dar aș vrea totuși să comentez sau să scap de unul sau două gānduri.

Mi se pare că subiectul răpirilor este plin de multe temeri care țin de faptul că noi toți nu știm de ce se īntāmplă răpirile. Ideea nu este că aceste fenomene se īntāmplă īn mod subtil, ci sunt cāt se poate de reale - cu corpurile noastre tridimensionale și īn modul īn care noi, ființele, percepem aceste răpiri ca intervenții īn structura personalității noastre.

Vreau să demistific puțin griurile.

Griurile sunt comercianți. Ei călătoresc īn univers, așa cum fac multe alte rase și specii, iar scopul lor principal este să īși mărească profiturile. Uneori, ei jefuiesc sisteme īntregi.

Poveștile, dintre care unele au fost lansate chiar de ei īnșiși, conform cărora ar fi o specie dispărută sau o specie clonată, fac parte din rețeaua de minciuni menită să ne īnșele cu privire la adevăratele lor intenții.

Garantat: Pămāntul este un fond genetic. Cea mai mare comoară a noastră nu este aurul, diamantele sau argintul, ci genetica noastră diversă. Cu toate acestea, griurile sunt pe urmele noastre.

Ei au existat și īn alte momente din istoria omenirii: Fenicienii, comercianți īn Mediterana, a căror capitală Kathargo a fost īn cele din urmă distrusă, a fost un imperiu gri. Vă rugăm să luați īn considerare ideea că, dacă vreți să ocupați sau să exploatați o planetă, o faceți cel mai bine amestecāndu-vă cu oamenii și fiind doar un pic mai buni decāt ei. Fenicienii au fost cei mai talentați comercianți și marinari din acea epocă. Au navigat pe cele mai māndre nave, au avut cele mai inteligente porturi (care aveau forma unui mandrină și ofereau ieșire ca un revolver pentru numeroase nave īntr-un arc rotund) și au avut supremația asupra Mediteranei.

Există există un program hibrid īn zilele noastre. Eu īnsumi am avut un contact telepatic (și vizual) cu un copil hibrid care mi-a explicat clar cum gāndesc acești copii. Aceasta este o formă de manipulare a minții determinată genetic, care se adaugă la manipularea generală a pămāntenilor de rānd.

Acel copil era sălbatic īn fluxul său de gānduri, fluctuānd constant și simțindu-se īngrozitor de singur. Mi-a părut foarte rău pentru acel copil!

Programul hibrid și răpirile au un singur scop: să ascundă adevăratul motiv al prezenței lor aici - să obțină controlul asupra Pămāntului. Illuminati, dintre care indivizii nu sunt cu adevărat īntotdeauna răi, ar trebui(t) să fie īnșelați. Īncă o dată.

Un cuvānt pentru Illuminati: Există oameni de pe această planetă, care se străduiesc cu atenție, dacă sunt inițiați atunci, īn condițiile acestei lumi, să poarte pentru faptul că viața pe planetă continuă īn cursuri ordonate și bune. Acei politicieni americani și oameni din serviciile de informații care au īnființat MJ-12 la acea vreme chiar le păsa de oamenii de pe Pămānt. Cu toate acestea, se īntāmplă īntotdeauna ca, īn cele din urmă, ei să se afle la mila intereselor griurilor și, īn consecință, și-au dat seama, īn timp, că erau māncați de farsori. Astăzi acești oameni sunt foarte dornici să găsească o soluție umană la Casus Earth. Să se elibereze din ghearele griurilor.

Există īn univers (și de asemenea, sunt numeroase) multiple posibilități de a intra īn contact cu ființe de pe o planetă adormită. Speciile care ne simpatizează īntotdeauna ne respectă propriile alegeri, ceea ce mi se pare și mie foarte firesc. Totuși: prădătorii există, și există peste tot. Īn general, nu există nicio diferență īntre un tālhar din Manhattan și un Gri care vrea să jefuiască o planetă de doi bani de comorile sale. Amāndoi sunt exploatatori și folosesc violența. Cu toate acestea, violența griurilor - avansate tehnologic - este mult mai subtilă decāt simpla īndreptare a unei arme.

Așa că griurile trimit și trimit iar și iar mesajul oamenilor de pe această planetă, care au primit o perspectivă puțin mai profundă asupra treburilor ființei - ca de exemplu noi, cei de aici - că sunt o rasă pe cale de dispariție, care trebuie să acționeze cu un program hibrid. Această idee face parte din războiul tactic și are foarte puțin de-a face cu adevărul. Ei sunt pur și simplu niște exploatatori care urmăresc bling-bling-ul Pămāntului. (Diamantele și aurul, bijuteriile īși găsesc de asemenea o mare favoare īn restul galaxiei).

Este timpul să demistificăm ororile. Toate rapoartele despre baza Dulce etc. din New Mexico, de exemplu, sunt menite doar să atragă oamenii treziți pe o pistă greșită. Baza este reală, dar este departe de a fi caracterizată de oroare pură, așa cum unele texte de pe internet ar vrea să ne facă să credem. Programul hibrid este, de asemenea, real (și o rușine pentru copii), dar īn cele din urmă servește la mascarea intereselor pur monetare ale cenușii.

Acești oameni nu sunt cu nimic diferiți de noi, de asemenea. Ei beau bere, se plimbă, merg la cumpărături. Toate aceleași lucruri pe care le facem și noi. Ființe care vor să-și satisfacă nevoile.
Ceea ce īi deosebește pe grizi este faptul că se arată puțin interesați din punct de vedere spiritual. Pentru că universul - īmi pare rău să o spun - pare să fie puțin interesat ca toate ființele sale să se dezvolte din punct de vedere spiritual. Cu siguranță, scopul și menirea universului este ca toți locuitorii să evolueze spiritual (ceea ce nu īnseamnă nimic altceva decāt ca indivizii să īnvețe să comunice cu universul de masă), īnsă acesta tolerează cu echidistanță locuitorii care aleg altceva. Iar griurile au ales altfel. Ei au ales să nu caute un sens īn propria dezvoltare spirituală, ci să-și sporească averea. Pentru că face parte din politica lor să dorească să stăpānească universul prin mărimi calculatoare disprețuitoare. O cale, care nu va funcționa - dar spuneți-i asta unui cenușiu, care ține un diamant īn gheară și poate și vrea să se bucure pentru el de o vacanță pe planeta xyz-planetă...

Oricum, fiți suspicioși față de griuri. Ei mint, trișează, trișează, ipocrizie, pledează, se ceartă, neagă. Sunt o rasă lipsită de substanță spirituală și mentală - īn ciuda tuturor realizărilor tehnologice. Oamenii sunt diferiți: oamenii empatizează, oamenilor le pasă, oamenii vor să ajute. Suntem cu toții mai mari decāt orice gri!

Răpirile au loc. La fel și programul hibrid. Totuși, așa cum am descris mai sus, īn circumstanțe diferite față de majoritatea celor care au auzit vreodată (dacă au auzit vreodată) de el. Instinctele umane cele mai joase (o scriu īn ghilimele) de a face bine pentru sine se aplică la fel de bine și griurilor. Din nou, este vorba tot despre bling, cărbune, cenușă, bani.

Nu vă lăsați, vă rog, aburcați de poveștile de groază despre grizi. Există implanturi? Da. Dar posibilitățile de manipulare a minții sunt deja [b]complet
suficiente pentru a controla oamenii. Noi/voi toți, care vorbim despre posibilitățile tehnice și artificiale ale griurilor, suntem deja parte din orbire. Īncă o dată: Griurile sunt comercianți: Ființe mici și lacome, care nu au īn minte decāt propriul lor avantaj! Orice altceva servește ascunderii și are - da, evident - și succes...

Salutări,

brah


Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.