Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « DNS hiperkomunikācija. »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
DNS hiperkomunikācija. (Read 71 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
DNS hiperkomunikācija.
Apr 26th, 2022 at 9:19pm
 
DNS hiperkomunikācija.


Sveiki, dārgie Smiley,


iedvesmojoties no Jūsu saitēm, kuras Jūs esat pievienojis savās labi sakārtotajās rindās - un kuras es ar lielu interesi izlasīju -, es domāju, ka es vienkārši izmantošu sava datora funkciju "kopēt un ievietot" un ievietos tekstu šeit..... (Piezīme: es to izdarīju, bet teksts ir tik garš, ka ielādēšanas laiks ir nepieņemams... Tāpēc atkal ārā ar to... Raksts joprojām ir vērts izlasīt, tāpēc, ja vēlaties, vienkārši sekojiet abām zemāk esošajām saitēm...).

Hm.

Es domāju, ka Bärbel Mohr sniegtais kopsavilkums ir veiksmīgs. Visdažādākās zinātniskās pasaules jomas ir izgaismotas un labi saprotami izskaidrotas, lai gan vietām ir nožēlojamas saturiskas kļūdas un daļēji vienkārši tiek sniegta nepareiza informācija, lai gribot negribot palielinātu kāda pasaules uzskata ticamību.

Tomēr, pat ja tagad izteikšu nelielu piezīmi, lūdzu jūs saprast mani, cerams, ne pārāk skolnieciski...

Es tikai gribu parādīt, ka bieži vien parasto zinātņu jomas, ja tās ir pietiekami iedvesmojošas, tiek pārceltas - tieši tā - uz augstākajām ezotērikas sfērām. Lai atbalstītu to ticamību - un tieši tādējādi tā bieži vien tiek iedragāta, kā man šķiet...


Bärbel Mohr kādā vietā raksta:

Grupu apziņas pētnieki ir izstrādājuši I tipa civilizācijas teoriju. Cilvēcei, kas attīstītu jaunā tipa grupu apziņu, nebūtu ne vides problēmu, ne enerģijas trūkuma. Jo, izmantojot savu domas spēku kā totāla civilizācija, tā kā pilnīgi dabiskas sekas kontrolētu savas dzimtās planētas enerģiju. Un tas attiecas arī uz visām dabas katastrofām!!!

Teorētiskā II tipa civilizācija pat spētu kontrolēt savas mājas galaktikas enerģiju kopumā.


Tagad - tas ir tas, uz ko attiecas manas ievadrindas.

Civilizācijas iedalījumu nav izveidojuši kādi draudīgas grupas apziņas pētnieki, bet gan tas nāk no citas disciplīnas - astronomijas.

Padomju astronoms N. S. Kardaševs 1964. gadā postulēja iespējamo citplanētu civilizāciju iedalījumu trīs kategorijās - I tipa civilizācijas (planētu kopienas - tādas kā mūsu), II tipa civilizācijas (Saules sistēmas kopienas) un III tipa civilizācijas (galaktikas kopienas).

Šī klasifikācija tika veikta, pamatojoties uz ļoti vienkāršu aprēķinu bāzi par attiecīgās civilizācijas enerģijas patēriņu, un tai nav nekāda sakara ar grupu apziņu.

Planētas kopienas enerģijas patēriņš tika noteikts ar 10^12 līdz 10^16 vatu, Saules kopienas - ar 10^26 - 10^27 vatu un galaktikas kopienas - ar 10^37 - 10^38 vatu.

Turklāt Kardaševa tipoloģizācijā tika piemēroti arī dažādi citi kritēriji, pēc kuriem varēja atpazīt attiecīgo civilizācijas līmeni (tālāk es tagad neiedziļināšos, jo tas kļūst varbūt pārāk apjomīgi - ja interesē, varu ievietot vēlreiz...).

Tas ir neliels piemērs tam, kāpēc man ik pa laikam ir grūtības ar ezotēriskām patiesībām. Mēs visi esam tikai cilvēki, kas dažkārt labi pēta, dažkārt ne tik labi vai kopē cits no cita...

Tāpēc: Ja pērkat olas, acis vaļā Wink ...

Vienmēr lieto savu galvu, brah domā un sveicina jūs visus ļoti mīļi no sirds,
.

un tagad pie teksta (ļoti garš...)


Hiperkomunikācija DNS: Dzīvais internets cilvēkos.

http://baerbelmohr.de/magazin/beitraege/20010711_vernetzte_intelligenz.htm

un turpināt šeit:

http://baerbelmohr.de/magazin/beitraege/20020220_Hyper2-3.htm


Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.