Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Kosmický mindfuck *** »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Kosmický mindfuck *** (Read 74 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Kosmický mindfuck ***
Apr 26th, 2022 at 7:08pm
 
Kosmický mindfuck ***


Ahoj milí Smiley ,


před mnoha lety, zhruba když mi bylo 24 let (a po studiu základů asi 2, 3 roky - tedy postupném probouzení a začátku hledání), se mi jednoho večera stalo následující:

Byl jsem *spojen* se zdrojem. Po několik týdnů. Žasl jsem jako malé dítě nad zázrakem, že Bůh neexistuje jen v mých představách, ale je nanejvýš skutečný. Poznal jsem - a toto poznání se odehrálo srdcem A mozkem.

Po celé ty dny, týdny a měsíce jsem se modlil a doufal, že můj nově objevený pohled na svět jen tak nepraskne jako mýdlová bublina. Prosil jsem, aby ten sen byl *skutečný*. A neustále jsem volala do nebe: Prosím, odpověz mi!

Jednoho večera mě teď v mém společném bytě navštívil dlouholetý přítel. Stála jsem v té době, jak už bylo řečeno, v nepřetržitém, stálém *duchovním* kontaktu. Přesto jsem hledal nějaký skutečný hmatatelný zážitek, který by mé poznání potvrdil.

A tak jsme s oním přítelem, který mě navštívil, strávili veselý večer. Vykouřili jsme dvě nebo tři lahodné šišky trávy a popíjeli sangrii.

No - látky se projevily a já v sobě pocítil ono příjemné uvolnění, které se dostavilo vždy, když jsem se otevřel od čistě racionálního přístupu ke světu k srdci.

Kamarád mě pobídl, abych vypil ještě trochu sangrie a znovu si potáhl z jointa.

Vím, drazí, že pro některé z vás mohou být má slova potvrzením (z podmíněného, dogmaticky orientovaného přesvědčení?), že následující zážitek nemohl být skutečný. Tyto řádky píšu z hluboce prožívané víry v upřímnost a proto, že se to tak prostě stalo. Každý z nás si může najít svůj vlastní přístup - a zkušenost s Bohem rozhodně není závislá na konzumaci různých omamných látek.

Nicméně: Ježíš byl farizeji nazýván "žroutem a pijákem vína", věří se písemnostem; a Buddha na druhé straně odmítal jakoukoli konzumaci omamných látek (říká učení; - ve skutečnosti je to při bližším studiu předávaných písem tak, že Gautama Buddha odmítal omamné látky, pokud vedly k NEVĚDOMÍ, což neznamená obecné odmítnutí).

Nuže - obstál jsem v uvědomění a poznání. Modlil jsem se, zatímco jsem s přítelem hovořil o zdánlivě banálních zážitcích a věcech, VSTŘÍC pevně: Prosím, drahý Bože, vyslyš mě, prosím, pouč mě, prosím, dej mi poznat Tě. A to mě vedlo k tomu, abych smyslovým podnětům, které přicházely do mého nitra, věnovala pokornější a vděčnější pozornost - abych je ZKOUŠELA.

S "přítelem" jsme si dál povídali o tom a o tom, tj. hlavně jsem *poslouchal* a modlil se *vnitřně*. A mé modlitby byly vyslyšeny.

Moje kamarádka mluvila o jiné kamarádce, kterou jsme obě znaly, takže to a to... Uvnitř *jsem cítil*, že jde skutečně o text, který jsem krátce předtím napsal a zveřejnil. Text byl o Bohu, mimozemšťanech a mém tehdy novém pohledu na svět a záležitosti bytí.

A zatímco jsem o tom přemýšlel, Bůh mi *odpověděl* na mého "přítele".....

Můj "přítel" mi řekl: "Ten text je opravdu skvělý!" A já mu odpověděl: "To je skvělé! A já jsem se snažil dát si ta slova do souvislostí a pochopit je. Řekl: "To je na jedničku." A já mu odpověděl: "To je na jedničku." ... A když to řekl, zeptal jsem se sám sebe: "O čem to mluví? Mluví teď Bůh ke mně? Co to slyším? Co poznávám? Byl jsem nesmělý a snažil jsem se porozumět. A když jsem se na to všechno ptal sám sebe, můj přítel mě povzbudil, abych na této cestě pokračoval. Řekl: "Ano, ještě kousek..." A já si najednou uvědomil, že se tu děje něco DĚJ.... ného.

A já, stojíc v tomto vědomí, jsem se podívala na svého dlouholetého "přítele" a hlavou tiše zapochybovala, zda mohu věřit tomu, co mi chce ukázat mé srdce?

A rozhodla jsem se naslouchat svému srdci. A v okamžiku, kdy jsem tak učinila, se vnější vzhled mého přítele *změnil* - a já před sebou spatřila cizí bytost s nejmoudřejšíma a nejlaskavějšíma očima, s jakými jsem se do té doby setkala.

Usmíval se na mě, neměl vlasy, byl jiné velikosti a postavy a měl úplně jiný vzhled.

Myšlenky se mi honily. Jednal jsem instinktivně, natáhl jsem ruku a *pomyslel* na něj: Vítej!

Chytil mě za ruku, usmál se a řekl: "Ano, teď už je to na jedničku s hvězdičkou...".

Oba jsme se usmívali, dokud se ve mně po krátké době nezačaly formovat pochybnosti. Přemýšlela jsem o tom: Tohle všechno je způsobeno intoxikací, ale já jsem kouřil hašiš, pil jsem alkohol. NEJSOU PRAVDIVÉ!!!

Tyto myšlenky jsem si myslel, nevyslovil jsem je.

O to víc mě překvapila slova, která jsem slyšel od té bytosti, kterou jsem do té doby považoval za svého "přítele":

Řekla: "Já jsem si myslela, že je to můj přítel: "Nejsi blázen. Tvůj mozek je jako rádio nebo televizor. Přijímáš nejrůznější frekvence. Alkohol a jiné druhy drog mění spektrum, ke kterému máte přístup. Vše, co vnímáte, je vaše realita."

Žádná z mých pochybností, ani slovo z mých - zdánlivých? - Poznání jsem formuloval jazykově. Své pochybnosti jsem si pouze *myslel*.

Jak, může se ptát pochybovač, mi mohl "on" odpovědět na můj vnitřní prožitek, když jsem ho neverbalizoval?


Jedná se o skutečnou událost. Potvrzení jsem zažil (a zažívám) o mnoha dalších událostech v mých životních zkušenostech, které postupně přesvědčily mou mysl, že mé srdce je na cestě. Co bych měl ze lhaní? Vím, prosím, věřte mi, že mým slovům může být těžké uvěřit. Nejde o to, abyste věřili mně, jde o to, abychom si věřili my všichni. Moje slova, která se mnohým mohou zdát fantastická, JSOU PRAVDIVÁ. A protože jsou, proto vám je říkám. Vítám nesouhlas, protože ukazuje, že všichni myslíme *nezávisle* a sami za sebe.

A buďte prosím JISTÍ, že se zde brzy rozjede ***hammer party***.....

Tohle je jen JEDNA zkušenost *podivné* povahy. Další budou následovat...

S láskou ze srdce,

brah
Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.