קו"ח

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

קו"ח

Post by brahbata » Tue May 28, 2024 5:42 pm

Image

בברכה!

יורגנסן ביקש ממני בבר האחרון של ה-WS 2019/20 סקירת חיים קצרה (תלמידי חיל). לאור העובדה שאני מתכוון לחיות עד גיל 140 ושזה כנראה יהיה המצב בהקשר של ההתפתחות האבולוציונית הקרובה שלנו מספיינס סאפיינס לסאפיינס סופריור-תודה HEAVENS-נקודת הזמן הזו אולי קצת מוקדמת . אז אני פשוט אכתוב את מה שיוצא לי מהעט בלי לטעון שהוא שלם. תהנה.

שנות משפחה ולימודים

אני אוהב את המשפחה שלי. כולם. הם אנשים מאוד מיוחדים עם לב עדין וחוכמה רבה בנוסף להשכלתם השופעת.

כרופא בכיר של סנטור הכבוד ת'ור פון אוקסקול, מייסד הרפואה הפסיכוסומטית, דיקן, פרופסור C4, רופא פנימי וכימאי קליני, אבי בא שוב ושוב במגע ובעימות עם המשרדים, הרשויות, המשרדים והנהלות המרפאות. הוא נשא את ההחלטות האדמיניסטרטיביות הרבות במידה רבה של הומור, כי בלב הוא תמיד נשאר בנו של עובד הרכבת הפשוט מהרון שאהב את הערכים האמיתיים בחיים.
במהלך שהותו באולם היו לו מגעים מקצועיים רבים עם משרד המדע והחינוך של באדן-וירטמברג. מכיוון שאדם כמוהו בעל מוניטין חברתי מסוים נלקח ברצינות, גם ההתכתבות עם משרד זה משכה תשומת לב, שבה הגיש בקשה רשמית לקבלת "חיות שולחן מהסוג musca domestica" עבור משרדו בבית החולים האוניברסיטאי באולם. Musca domestica הוא השם הלטיני לזבוב הבית והרשויות עשו מאמצים רבים לתת לפרופסור תשובה משמעותית. ההתכתבות על כך עדיין נמצאת אי שם בעליית הגג של בית אמי.

פרק אחר היה כשאבי פנה להנהלת האוניברסיטה בבקשה למראה חדר הלבשה עבור נשות המעבדה שלו באוניברסיטה, מה שנדחה בתחילה כהוצאה מיותרת. הוא המתין שלושה שבועות ולאחר מכן הגיש "משקף אנושי" בכותרת "ציוד רפואי", שאושר ללא כל בעיות אחרי הכל, המכשיר החשוב הזה עלה רק כמה סימנים.

אבי ועמיתיו אחנפלד ובורי שכרו בריכה לדייג באלב השוואבי, שם הפריעו להם שוב ושוב על ידי הגולשים והשחיינים בזמן דיג. הם הסתפקו בכך שהציבו שלט גדול על מיכל צף באמצע האגם: "בריכה ניסויית של אוניברסיטת אולם-שחו על אחריותכם בלבד!" מכאן ואילך יכלו לדוג בשלום.

כשם שאבי (ל! חסו-גסטפאליה מרבורג) הרשים אותי בשלב מוקדם באופיו הנפלא, האלטרואיזם והידע הרב שלו, גם גברים ונשים נוספים במשפחתי הרשימו אותי. מעל הכל, סבי דר. med. לודוויג וואלב (L! Merowingia Gießen zu Mainz), שעבודתו הרפואית הייתה חלקית בהקמת תנועת שילוב המזון בגרמניה ובאירופה. הספר שלו ושל סבתא שלי "הפרדת היישה=עלות" תורגם לשמונה שפות ונמכר במיליוני עותקים. סבתא של סבתא שלי, מצדה, נולדה איהרינג מליץ', שחלקנו נהנים מהבירה שלה עד היום. במרפאה משלהם כאן בהומברג, סבי וסבתי תרגלו בהצלחה את הידע הרפואי וההוליסטי שלהם על יותר מ-100,000 מטופלים. דודי דר. med. בשנות ה-90, מרטין נואלקה, גם הוא מהומברג, היה הראשון שהסביר מדעית את ההשפעה של שילוב מזון באמצעות הפרשת אינסולין (רמות אינסולין נמוכות מעודדות ליפוליזה), מה שהוסבר בעבר על ידי "איזון חומצה-בסיס" בלתי נסבל. דודי דר. med. דיטר וואלב (L! Hasso-Guestphalia Marburg) כתב עם קולמן את "התנ"ך של הנפרולוג" לאזור דובר הגרמנית, "נפרולוגיה".
בני משפחה אחרים מצד האם והאב עובדים גם הם באופן משמעותי בהוראה, סיעוד ומחקר.

שנות לימוד

הכל התחיל כאשר, לאחר שסיימתי את התיכון יחד, נרשמתי לפנימייה ההומניסטית Institut Lucius ב-Echzell ב-Wetterau עם אחי רומל השני ב-Giesen כדי ללמוד מנהל עסקים. אחי עבר את ה-Abitur עצמו בתור השני הכי טוב בכיתה שלו ואני אחריו במקום הרביעי, וזה היה פחות מרגש ממה שזה נראה בתחילה בהתחשב במספר הכולל של תלמידים בכיתה היה 23.

למעשה, רציתי לקבל בנק לפני לימודי מנהל עסקיםעשיתי את ההתמחות שלי בדויטשה בנק בפרנקפורט והגשתי בקשה לשם. אולם בסוף שנות ה-80, הגברים בפסי סיכה היו כל כך בטוחים בעצמם ובמוניטין החברתי שלהם, עד שבהתחלה לא ראו צורך לפחות להגיב לפנייתי-גם אם היא הייתה שלילית.

אני התעקשתי. כמה פעמים, במשך כמה שבועות. כבר מזמן שללתי החלטה חיובית כי עכשיו חלף מועד הגשת הבקשה הרשמי, אבל לא רציתי להקל עליך כל כך. הייתי חושב שתשובה תהיה לפחות מנומסת ומכיוון שמזל הכוכב שלי הוא מזל גדי, אני משתמש בקרניים שלי.

לאחר התכתבויות שונות שבהן הציע הבנק לפנות לבנק אחר לפי בחירתי בעיר הולדתי, אך רציתי להמשיך לשני מגדלי ה"חיוב והאשראי" במטרופולין מיין, קיבלתי סוף סוף מכתב ממחלקת משאבי אנוש. הודיעו לי שיש 1,040 מועמדים למקום חניכה אחד.
עניתי רק בקצרה במשפט אחד: "אדוני או גבירתי היקר, 1040 יכול להיות טוב-אני יותר טוב. כל טוב".
כפי שציפיתי, שום דבר לא קרה במשך שבועיים. ואז נחת בתיבת הדואר שלי מכתב נייר בעבודת יד בצבע שמנת ממנהל משאבי האנוש הבכיר של דויטשה בנק עם חתימת הדיו שלו בכתב יד, והזמין אותי לראיון אישי במשרד העליון שלו על סמך "הבקשה יוצאת הדופן שלי".

מכיוון שבינתיים פניתי ל-ZVS כדי לקבל מקום ללימודי מנהל עסקים בגיסן, עניתי רק בקצרה, הודיתי לך על ההזמנה ואמרתי בצורה ידידותית ותמציתית שכעת אני מתכוון להצטרף למכון שלהם ברמת ההנהלה. מזיגה יכולה לבוא.

לרגל כניסתי לעלמא היקר שלנו, פגשתי את סנדר ב' למטה, שדיבר איתי במדרגה השנייה בגובהה, בירך אותי על ההרשמה ושאל אותי אם שמעתי אי פעם על קשרים. היססתי כי לא ממש הודיעו לי, למרות שאבי, סבי ודודי היו מהארץ (Merowingia Gießen zu Mainz ו-Hasso-Guestphalia Marburg) וגם היו לי שני דודים במשפחה המורחבת שהיו Giessen Hessians.

סנדר ממש ליקק את שפתיו, הוריד את הכתובת שלי והבטיח ליצור קשר. בשלב הזה לא היה לי מושג לאן ייקח אותי המסע.

עברו שלושה או ארבעה שבועות, בזמן הזה קיבלתי הזמנות שונות, מהן התעלמתי בתחילה כי התעניינתי יותר באהבה הצעירה שלי לחברה שלי. אבל ביטלתי את ההזמנה הידידותית לעוגת בצל ולפדרווייסר בטלפון והיה לי איקס קטן בטלפון שהודה לי בחביבות על שלפחות יצרת קשר-מעט מאוד אנשים היו עושים את זה. הרושם הידידותי השני של טאוטוניה לאחר המפגש עם סנדר בבניין הראשי. שבוע לאחר מכן, ביום סתיו שטוף שמש ובהיר, יצאתי מההרצאה והחלטתי באופן ספונטני לחלוף על פני ב-Hessenstrasse.

בקיצור: האחים בחיל היו כולם מאוד מאוד ידידותיים והרחחנו אחד את השני. היו לי חוויות חיוביות לחלוטין עם כולם והתרשמתי מאוד מהחום והטבעיות הטבטונית. אז החלטתי להיות שועל. האסון עשה את שלו.

עונת השועלים הייתה מרגשת, מלמדת ומלווה בהרבה כיף. השמיים שלחו לנו אז את הקונפוכסן קמקס שלי, שהאופקיות האגדית שלו הייתה להרשים אותי עוד סמסטרים רבים. היי, היה לנו כיף!

עדיין יש לי זכרונות טובים מה"שמונה" הראשון שלי עם ליטל נסיבות שמצאתי תלולות מאוד. לגימה זהירה.

הזיקה הגנטית הטבעית שלי למשקאות צהובים אפשרה לי לחוות את הסמסטרים הבאים בהתרגשות יחסית. לאחר מכן הגיעו תפקידים כמזכיר, בכיר בפסטיבל הקרן ה-149 ולאחר מכן ב-150, אותו חגגנו במרטינסהוף (קומרס) ובגלייברג (נשף). באותה תקופה לא היה לי מושג שדרכי תוביל אותי אחר כך אל "המפקדה של גוף הסטודנטים של חיל קוסנר".
[/צֶבַע]

Gießener SC כפרבר של KSCV 1992/93
מחשבות וזיכרונות
[//color]

השנים חלפו ואני מבין שזה יום השנה ה-27 לתקופתנו בפרברים. ה-Gießener SC היה אחראי על קיום הקונגרס האחרון של וירצבורג ב-1992/93, לפני ה-oKC ב-1993/94 בהנהגת גטינגן SC עם הקורפוס טאוטוניה-הרסיניה.תחת הנהגתו של הדובר המקומי אוליבר סנגר מצא את דעיכתו לבאד קוסן. והצעד הזה מציין כעת את יום השנה ה-25 עם פרבר Giessen החדש ב-2019.
מאז קרה הרבה לא רק בעמותה, אלא גם בעולם ובחיי כולנו.

הפרבר של Gießen הציב את תקופת כהונתו תחת ביקורת ציבורית גוברת וגירוי של שאלות בסיסיות נוספות בנוגע לדימוי העצמי שלנו כסטודנטים של חיל Kösener. עבורנו הטבטונים של גיסן, המשימות הללו היו טריטוריה חדשה יחסית, מכיוון שהיינו שמורים למדי בכל הנוגע ל"ענייני קוסנר" בתולדות החיל שלנו. המשימה שלנו כפרבר הושפעה משמעותית-יחד עם מועצת המנהלים של מינכן VAC דאז בהנהגתו של Benno Kiessel, Frankoniae Munich עם הכנת מעבר הקונגרס הקרוב לסקסוניה-אנהלט.
בקצרה: מצאנו-להפתעתנו הנעימה-את הישיבות הרבות של הועדות השונות בארגון הגג ומבנים נוספים כחיוביות בעיקרן וראינו תועלת של ממש בדיונים המגוונים בין מבוגרים לצעירים. עוד בשנות האיחוד מחדש, כל המעורבים היו נרגשים מהמשימות העומדות לפנינו.

אותם ימים עמדו בסימן התהפוכות החברתיות פורצות הדרך שהשפיעו על כל גרמניה ובכך גם על האגודה שלנו. בתחילת ימי האיחוד המחודש, המחשבה על חזרה מוקדמת אפשרית לשורשינו בבאד קוסן עלתה ב-KSCV וב-VAC ומחשבה זו גם קבעה באופן משמעותי את עבודתנו כפרבר של קוסן.

למזלנו, צוות הפרברים שלנו אז כלל לא רק מטבטונים אלא גם מהאלי נורמנים, שהחיל שלו היה שייך למחוז מגדבורג. הפרבר של גטינגן, שירש אותנו בתפקיד וארגן את קונגרס קוסנר הראשון בבאד קוסן בתקופה שלאחר המלחמה ב-1994, היה תחת הנהגתו של הקורפוס טאוטוניה-הרציניה עם דובר הפרבר אוליבר סנגר-גם הוא חיל מה-רובע מגדבורג. הקרבה הידידותית של חברות במעגל משותף בין האלי נורמנים מגייסן והגטינגן הקלה עלינו באופן ניכר לעבוד יחד במטרה לחזור בקרוב לבאד קוזן. דובר הפרברים סנגר היה אישיות מרשימה, איש בעל כישורי משא ומתן גדולים ושנינות מפורקת ("מר סנגר, האם אתה בעצם עונה על כל שאלה בשאלת נגד?" סנגר: "למה אתה מתכוון?").
כפרבר של Gießen, הטבטונים שלנו נסעו לעתים קרובות למדינות החדשות, במיוחד לבאד קוזן ולרודלסבורג. כמו קודמינו בתפקיד, ה-Freiburg SC עם הקורפוס הנשיאותי Rhenania ולפני כן פרנקפורט SC עם הקורפוס הנשיא אוסטריה, גם אנחנו Giessen קיימנו דיונים רבים וקיימנו פגישות לא רק בוועדות שלנו, אלא גם עם העיר באד קוזן מלונאים, האביר האמיץ ו"פקידים" רבים אחרים כדי להכין את החזרה של העמותה שלנו לבאד קוסן.
לאור המטרה המשותפת הזו של KSCV ו-VAC ובסופו של דבר גם העיר באד קוסן, הייתה "תחושת אנחנו" נהדרת בקרב כל המעורבים, כפי שתפסתי והרגשתי. תלמידי חיל ממגוון רחב של רקעים עבדו יד ביד והתמסרו במחויבות רבה לרעיון המשותף והמאחד של לקיים שוב את הכנסים במיקום המקורי שלנו.

ברכה קטנה בסוף הזיכרונות שלי, כדי אולי לתאר קצת את הלך הרוח של אותם ימים: כולנו מכירים את ה-"Kösen Raute", המעוטרת כלוח גדול בחצר הרודלבורג על החומה לכיוון ה-Saale. . היהלום הזה הותקן בקיר בפעולת גלימה ופגיון-בחשאי וכשרוולי חולצה-על ידי זקנים מחויבים יומיים לפני שהרודלבורג הוכרזה כבניין מוגן ולכן הוא כעת חלק בלתי נפרד מהגנת האנדרטה של ​​רודלבורג. . Honi soit qui mal y pense...

באופן אישי, אני מאוד אסיר תודה לשמיים שהייתי חלק מהאירועים בימים מלאי אירועים אלו והצלחתי להכיר כל כך הרבה תלמידי חיל מצטיינים שעדיין אני זוכר שהעשירו את חיי היום. אני תמיד מחובר ואסיר תודה ברוח ובלב לחיל שלי ובמיוחד לנבחרת המקומית מאז-ללא הרוחות הטובות הרבות שכולן תרמו באותם ימים, לא היינו עוברים את סכנות המפנה כל כך טוב.

אחרי שנים של היעדרות פיזית מהחיל, שמחתי מאוד למצוא את דרכי חזרה לבית החיל לקראת פסטיבל הקרן ה-180 ב-2019. החום שקיבלתי שם מחברים ותיקים, יקרים באמת ו"ירקות צעירים" מעוררי תקווה היה משהו שהרגשתי ומרגיש עמוק בלב על עצמי. איפהל-"CorpsBRUDER" יש כנראה משמעות אינטנסיבית יותר ביסודו עבורנו הטבטונים הג'יסנים ממה שנהוג בדרך כלל באגודות האחרות, שבדרך כלל מספרן גדול יותר. [/צֶבַע]

אירועים נוכחיים

זה התחיל כשנרשמתי ל-CorpsConnect באביב 2019 כדי לתרום את תרומתי הצנועה למשימה ההומניטארית והחינוכית של קבוצת הסטודנטים בחיל. אז עדיין היה לי מחשב אחד. בעוד כמה שבועות אמלא את התריסר.

כשפרסמתי את המחשבות הראשונות שלי על אקטואליה ב-CorpsConnect, קיבלתי התנגדות חריפה של כמה רופאים אדונים שלא הייתה להם גישה למוזרים אזוטריים. להנהלת הפורום הומלץ לעצור אותי.

בשיחה פרטית מנומסת פחות או יותר, ראש הפלטפורמה הקים קבוצה משלי "Worldly & Supermundane" בה הוא רצה שאהיה בידיים טובות.
לאחר מכן פרסמתי עוד קצת בחדר הראשי, ובעקבותיו מילים קשות מהנהלת הפורום ובקשה למחוק את ההודעות שלי לאלתר. לאחר מכן ביקשתי מהנהלת הפורום למחוק את החשבון שלי מהפלטפורמה, מה שנעשה לאחר שלוש דקות. הם לא יכלו לחכות להיפטר ממני.

בינתיים, זמן קצר לאחר "הגירוש המדעי" והלוע של תלמידי החיל, פרסמתי בטוויטר במקביל לעמודי הבית הגרמניים והבינלאומיים שלי. הטקסט על טלפתיה שקישרתי שם משך את תשומת ליבו של אחד הפודקאסטים המדעיים (הגבוליים) המובילים והמשפיעים בעולם, שהציע לי משרת מרצה באוניברסיטה שלהם, הפועלת ברחבי האינטרנט, וסיפק את הדרישות הטכניות לכך. .

במקביל להפעלתי שם את עמדת ההוראה שלי (שכנראה לא אתפוס), חברת התוכנה שאחראית על פרויקטי הזרמת הטלוויזיה באינטרנט שלי (כיום אני מנהלת שני אולפני טלוויזיה באינטרנט) שילבה אותי גם באוניברסיטה האינטרנטית שלהם ונתנה לי מעמד של יועץ יצירתי. חברה זו גם סיפקה לי את התוכנה והדרישות הטכניות להפעלת החנות המקוונת שלי בחנות האינטרנט שלי (http://www.brahbata.world), שמוצריה נמכרים ברחבי העולם.

השלמת דף הבית שלי https://www.brahbata.space הבטיחה שהצעות חילוניות, רוחניות ומוכוונות חיים ממני זמינות בגרמנית ובאנגלית, אותן ניתן להגיש בפורום שם ב-57 שפות, כולל מנדרינית, סטנדרטית יפנית וגאלית; הזרם משולב גם לצד ארכיון. עיצבתי את דף הבית עצמו באמצעות HTML, Java, Javascript, Cascading Style Sheets (CSS), Flash ו-php.

אני אמשיך להרחיב את היצע הסטודיו, אבל כנראה לא אכנס לתפקידי ההוראה. אני באמת יכול לשחק את "Prost" ב-CorpsConnect, אבל איכשהו הדברים הולכים די טוב כרגע. כך לפחות חושבת חברתי טניה, כוכבת הפורנו הבריטית בניו יורק שהייתה מעורבת רבות ביישום הצעת החוקה העולמית שלי (https://www.brahbata.space/Aquarius-Thesis.html), ואשתי לעתיד של 27 שנים, סמלת בצבא ארה"ב אנג'לה מייסון, מוצבת כיום בנורבגיה וכיום גם בהסגר קורונה.

ו-CorpsConnect מלכלך אותי. ישנם דברים.
זה עתה הוספתי לאוסף המחשבים הנוכחי שלי את דגם התא של אבי, נושא עבודת התזה שלו, ואת הדגם שלו של מחשב ביוכימי. התקופה בפרברים הייתה לפני זמן מה, אבל היא עדיין מלווה אותי באופן אינטנסיבי במחשבותיי עד היום. האמונה האיתנה בחופש, שוויון ואחווה היא מה שאני מאמין בסטודנטיות בחיל ומה שאני-נניח-מחשיב כיום כניתן להרחבה. בדיוק כפי שסבי מצד אמי קיבל את הצלב הפדרלי של ההצטיינות כאן בהומברג על הקמת הצלב האדום הגרמני במחוז פוגלסברג והרחבתו, גם אני אפעל למען דבר אחד במהלך חיי:
[/צֶבַע]

שלום על פני כדור הארץ.
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image