Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Domas par eksistenci... »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Domas par eksistenci... (Read 95 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Domas par eksistenci...
Apr 27th, 2022 at 12:20pm
 

Domas par eksistenci...


H
ello, Smiley

tērzēšanā mēs iepriekš runājām par dažām domām attiecībā uz fiziski garīgo eksistenci. Kā ierosinājumu es gribētu šeit nokopēt šo tekstu. Labu sarunu - gaidu jūsu ieteikumus, domas un gaismas uzplaiksnījumus Smiley

Ar sveicieniem,

brah Smiley



brah: Es esmu domājis par ego
Mo: pastāstīt
brah: šorīt, rīta meditācijā
brah: tāpēc šādi
brah: vakar garīgumā/pasaules reliģijās nonācām pie tēmas, no kura brīža dvēsele = garīgā būtne ienāk auglī. Es gribēju teikt, ka tas varētu notikt tikai tad, ja ir pietiekams aparatūras daudzums (tātad ir dots augļa izmērs). Tas, protams, ir strīdīgs temats, ciktāl tas attiecas uz abortiem. Es uzskatu, ka garīgā būtne = mūsu būtība nevar ienākt auglī, kamēr nav pietiekamas centrālās nervu sistēmas (muguras smadzenes, smadzeņu stumbrs, reptilo smadzenes). Un.
Ac: *žēlīgs mājiens ar galvu
Mu: *mulst
brah: Šorīt man ienāca prātā doma, ka, tā kā VISS pasaulē ir dzīvs un animēts, tad atsevišķām šūnām piemīt sava veida apziņa, kas tomēr nav salīdzināma ar dvēseli. Šī apziņas forma varētu būt ego.
brah: vienkārši identificēšanās ar ķermeni
brah: ar fizisko eksistenci.
Ac: citādi, galu galā, būtība varētu ienākt arī ādas izaugumā, vēzī vai čūlā. ak: citādi, galu galā, būtība varētu ienākt arī ādas izaugumā, vēzī vai čūlā.
brah: uz pietiekamu aparatūru vēl
brah: doma
brah: salīdzinājums
Mu: jā... Tomēr es gribētu tev iebilst ar pirmo brah... Es uzskatu, ka dvēsele pārošanās laikā izvēlas sev divus cilvēkus un dvēsele pēc tam no abiem informācijas nesējiem izvēlas sev kopā savu ĶERMEŅU, rada sev tādējādi optimālus apstākļus savas karmas dēļ
brah: Windows 7 nedarbojas arī uz Commodore c64 - jo ir pārāk maz resursu. Tik sarežģīta būtne kā dvēsele (dvēsele ir kristiešu termins, es dodu priekšroku garīgām būtnēm) nevar iemiesoties nepiemērotā fiziskā ķermenī.
Mo: Es arī to tā redzu Mu
Ac: lol brah, labs salīdzinājums
Mu: Ego IR identificēšanās ar materiālo pasauli, tātad arī ķermenis, bet vispārējie apstākļi izvēlas dvēseli, respektīvi, karmu.
Mo: Tas, ko es redzu kā brah... ir tas, ka katrai šūnai ir apziņa.... Es pat domāju, ka šī apziņa, tāpat kā cilvēka apziņa, ir sadalīta polos...
Brah: jā, Mu - aparatūru nosaka DNS (daļēji). Zinātne runā par 98% DNS, ko tā nevar izskaidrot par tā saukto junk DNS (atkritumu DNS). Es pilnīgi ticu, ka DNS ir kodētas arī garīgās īpašības.
brah: Es neticu, ka DNS ir atkritumi, Mu Smiley
Mu: Un, tātad tu domā, ka dvēsele izvēlas - gaida fiziskos apstākļus (augli) un tad, tā sakot, vispirms "ieslīd" ķermenī?
Mo: Vai es varu pateikt, ko es domāju?
Mu: ar prieku
brah: jā, Mo - ņemiet mitohondrijus, kas man ir svētā gara mītne. Mitohondriji barojas ar fotoniem (gaismas daļiņām), tiek mantoti tikai no mātes un ir baktērijas. Bioloģijā tās vienmēr ir dēvētas par šūnu spēkstacijām. Katrā ķermeņa šūnā ir aptuveni 1000-1500 mitohondriju.
Mo: Es domāju, ka dvēsele iekļūst olšūnā tajā brīdī, kad tā tiek apaugļota... Praktiski jau līdz pirmajai šūnas dalīšanai... jā... tas tikai padara iespējamu... jo....
brah: Es uzskatu, ka ar to, ka mitohondrijas barojas ar fotoniem (kas ir zinātniski pierādīts), tās rada būtņu auru.
Mu: vai es tevi pareizi sapratu, brah? Mans iepriekšējais teikums?
Mo: pie klonētiem dzīvniekiem ir manāms... ka tie visi ir vāji... vai novājināti... varbūt tāpēc, ka trūkst dvēseles, kas rada stabilitāti starp ķermeni un garu?
brah: Jā, Mu - budisms runā par trīs faktoriem, kas nepieciešami ieņemšanai: Tēvs, māte un tā sauktā Gandharva (gara būtne, kas ir gatava iemiesoties).
brah: Es jau arī sev jautāju, Mo , jā - vai kloniem ir dvēseles?
Mo: Ne brah man... ja tu lasi manu blogu pie cita nika Wink
Dr: Vai viņiem brah, bet dvēsele ir tāda pati neatkarīgi no tā, vai ķermenis rodas dabiski vai klonēšanas ceļā.
Mo: Es neticu, Dr.
Dr: Tas nenozīmē, ka es apstiprinu klonēšanu.
Brah: Nezinu, vai garīgā būtne ienāk ieņemšanas brīdī vai tikai vēlāk, ja tiek radīti piemēroti apstākļi (CNS, centrālā nervu sistēma), Mu - bet uzskatu, ka tas ir pilnīgi iespējams - skat. iepriekš.
Mo: Manuprāt, dzīvība ir tikai Dieva rokās... vai gaisma, vai avots, vai tomēr..... Cilvēki nevar radīt nekādu dzīvību... ja man tā ir vāja pseidodzīve
brah: Ar vienu viņi ir es būtībā esmu uzmanīgs (kļūt), Dr ... Es domāju.
Dr: Mo: Cilvēki nerada dzīvību, klonējot - viņi tikai rada ķermeni, veicot eksperimentus. Vai tas pēc tam ir piepildīts ar dzīvību, ir cits jautājums.
Dr: brah: jā, jums taisnība - atkal mans izteiksmes veids, atvainojiet.
Mo: tad jūs domājat līdzīgi kā es Dr
brah: nav problēmu, Dr. Smiley
brah: uzreiz atpakaļ *domāšana
Mo: Es paēdu kaut ko ēst Smiley tad man te nekas netrūks

...

Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.