Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Egy kutya kívánságai »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Egy kutya kívánságai (Read 99 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Egy kutya kívánságai
Apr 27th, 2022 at 11:45am
 
Egy kutya kívánságai


Nem kívánom, hogy megszerezzétek, amíg nem szánjátok rá az időt, hogy megismerjetek és tisztában vagytok az igényeimmel és szükségleteimmel! Nem játék és nem presztízstárgy vagyok, hanem hús-vér élőlény, érzésekkel és hibákkal is, akinek a hozzád tartozása számodra csak egy rövid időszakot jelent, de számomra az egész életemet!

Szeretnék a társad, barátod, pajtásod és családtagod lenni, részt venni az életedben jó és rossz napokon, nem pedig kizárva és elszigetelve. Kérlek, légy türelmes velem és segíts, hogy megértselek. Szeretnék mindent jól csinálni és a Te MINDENED lenni, mert nagyon bízom benned. Ne élj vissza ezzel és ne éreztesd velem, hogy ki vagyok szolgáltatva neked és a szeszélyeidnek!

Azt akarom, hogy aktívan foglalkozz velem, játssz velem, ölelj és simogass. Ha beteg vagy, vagy sok a munkád és a stressz, akkor is engedd, hogy a közeledben legyek. Nekem elég, ha ilyen órákban csak néha-néha fordulsz felém, megszólítasz vagy megérintesz. Vágyom a testi közelségedre és figyelmedre. Akkor érzem, hogy a társad vagyok, és hogy szeretsz.

Kívánom, hogy ne hagyd, hogy utánad szaladgáljak kimozduláskor, amikor autóval, biciklivel, robogóval és hasonlókkal közlekedsz! Szükségem van a szabadidőre, hogy felfedezzem a környezetemet, üzeneteket olvassak és a saját dolgaimat intézzem.

Szeretném, ha nem csak a kertbe vinnél ki és hagynál unatkozni, hanem sétálni mennél velem, játszanál velem, pl. pálcikát keresnél és időnként szabadon engednél szaladgálni, de mindig vigyáznál rám. Nagyon kíváncsi vagyok, és néha félreértenek, ha túl indulatos vagyok, vagy túl intenzíven érdeklődöm az új ismerősök iránt.

Kívánom, hogy az Isten szerelmére, ne tekintsetek engem munka utáni szórakozási tárgynak, még akkor sem, ha a napi munkában elfáradva úgy gondoljátok, hogy elegendő és kielégítő lenne számomra, ha hagynátok egyedül játszani és hancúrozni. Neked talán szórakoztató lehet, nekem nem! Én csak azért vagyok ilyen pezsgő és vidám, mert örülök a jelenlétednek a hosszú távolléted után, és szeretnélek meghívni ugyanezekre a reakciókra, - vagyis az együttlét örömére és játékára.

Kívánom, hogy szinte emberi kívánságaim ellenére se felejtsd el, hogy KUTYA vagyok és maradok! Ne emberszabásúvá tegyetek és ne öltöztessetek fel, adjatok a fajtámnak és a koromnak megfelelő ételt elegendő, de nem túlzott mennyiségben. Kérjetek tanácsot az állatorvostól, kövessétek az utasításait és ne hanyagoljátok el az ápolásomat, nevelésemet!

Kívánom, hogy amikor az életem véget ér, legyetek különösen erősek és bátrak! Maradj velem, hadd érezzem a közelségedet és melegségedet, és ne hagyj egyedül meghalni idegenekkel! Biztosan meg tudod és meg is tudod oldani - a kedvemért! Én is megtenném érted.

Hogyan köszönjem meg mindezt neked?

Majd megtudod, ha időt szánsz rá.




Amíg az emberek azt hiszik.

hogy az állatok nem éreznek,

az állatoknak érezniük kell,

hogy az emberek nem gondolkodnak.





Egy kutya tíz kívánsága az emberének


- Az életem 10-12 évig tart, minden tőled való elválás szenvedést jelent számomra, ezt vedd figyelembe, mielőtt - megszerzel.

- Adj időt, hogy megértsem, mit akarsz tőlem, és igyekszem teljesíteni kívánságaidat.

- Adj nekem bizalmat, abból élek.

- Soha ne haragudj rám sokáig, és ne zárj be büntetésből, megvan a munkád, a szórakozásod, a barátaid,
Nekem csak te vagy.

- Beszélj hozzám. Még ha nem is értem teljesen szavaidat, megértem a hangot, amely hozzám szól.

- Bánj velem úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak - soha nem felejtem el.

- Mielőtt megütnél, ne feledd, hogy az állkapcsom könnyen szétzúzhatná a kezed, de soha nem használom ellened.

- Mielőtt akarva-akaratlanul makacsnak és lustának neveznél, gondolj arra, hogy talán beteg vagyok, vagy megvisel a szívem...

- Gondoskodj rólam, amikor öreg leszek - te is öreg leszel egyszer. Járj velem minden nehéz utat. Ne mondd: nem láthatom az ilyesmit, vagy: távollétemben kell megtenni.

- Nekem minden könnyebb - Veled!

(szerző ismeretlen)


Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.