Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Suņa vēlmes »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Suņa vēlmes (Read 89 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Suņa vēlmes
Apr 27th, 2022 at 11:44am
 
Suņa vēlmes


Es nevēlos, lai jūs mani iegādātos, kamēr jūs neesat veltījuši laiku, lai mani iepazītu, un neesat apzinājušies manas vēlmes un vajadzības! Es neesmu rotaļlieta un prestiža objekts, bet gan dzīvs cilvēks no miesas un asinīm ar jūtām un arī ar trūkumiem, kura piederība jums nozīmē jums tikai īsu laika posmu, bet man - visu dzīvi!

Es vēlos kļūt par tavu pavadoni, draugu, draugu, draugu un ģimenes locekli, piedalīties tavā dzīvē labās un sliktās dienās, nevis būt aizslēgts un izolēts. Lūdzu, esiet ar mani pacietīgi un palīdziet man jūs saprast. Es gribu darīt visu pareizi un būt tavs VISPĀRĪGAIS, jo es tev ļoti uzticos. Neizmanto to ļaunprātīgi un neļauj man justies pakļautam tavai žēlastībai un tavām kaprīzēm!

Es gribu, lai tu aktīvi ar mani nodarbojies, spēlējies ar mani, samīļo un glāsti mani. Ja esi slims vai tev ir daudz darba un stresa, ļauj man joprojām būt tev blakus. Man pietiek, ja tu šādās stundās tikai laiku pa laikam pievērsies man, uzrunā mani vai pieskaries man. Es ilgojos pēc tavas fiziskās tuvības un uzmanības. Tad es jūtu, ka esmu tavs sabiedrotais un ka tu mani mīli.

Es vēlos, lai tu neļauj man skriet tev pakaļ, kad dodies pastaigā, kad brauc ar mašīnu, velosipēdu, motorolleri un tamlīdzīgi! Man ir nepieciešams brīvais laiks, lai izpētītu apkārtējo vidi, lasītu ziņojumus un nodarbotos ar savām lietām.

Es gribētu, lai tu ne tikai izvestu mani dārzā un atstātu mani garlaikoties, bet lai tu kopā ar mani pastaigātos, spēlētu ar mani, piemēram, meklētu kociņus, un lai tu laiku pa laikam ļautu man brīvi skriet, bet vienmēr par mani rūpētos. Es esmu ļoti ziņkārīgs, un dažkārt mani pārprot, ja esmu pārāk impulsīvs vai pārāk intensīvi interesējos par jaunām paziņām.

Novēlu, lai Dieva dēļ jūs neuzskatītu mani par pēcdarba izklaides objektu, pat ja jūs, noguruši no dienas darba, domājat, ka man pietiktu un sniegtu gandarījumu, ja ļautu man spēlēties un plunčāties vienatnē. Jums tas var būt jautri, bet man ne! Es esmu tik rosīgs un jautrs tikai tāpēc, ka priecājos par jūsu klātbūtni pēc ilgas prombūtnes, un es gribētu aicināt jūs uz tādu pašu reakciju, - tas ir, uz kopā būšanas prieku un rotaļām.

Es vēlos, lai par spīti manām gandrīz cilvēciskām vēlmēm jūs neaizmirstat, ka es esmu un palieku SUNS! Necilvēcini mani un neapģērbj mani, dod man pietiekamā, bet ne pārmērīgā daudzumā manai sugai un manam vecumam atbilstošu barību. Saņemiet padomu no veterinārārsta, ievērojiet viņa norādījumus un neaizmirstiet par manu kopšanu vai audzināšanu!

Novēlu, lai tad, kad mana dzīve beigsies, jūs būtu īpaši stipri un drosmīgi! Paliec ar mani, ļauj man sajust tavu tuvumu un siltumu un neļauj man nomirt vienatnē ar svešiem cilvēkiem! Tu to noteikti vari un tev tas izdosies - manis dēļ! Es to darītu arī tavā labā.

Kā es tev par to visu pateicos?

Tu zināsi, kad veltīsi tam laiku.




Kamēr cilvēki domā.

ka dzīvnieki nejūt,

dzīvniekiem ir jājūt,

ka cilvēki nedomā.





Desmit suņa vēlmes savam cilvēkam


- Mans mūžs ilgst 10 līdz 12 gadus, katra šķiršanās no tevis man nozīmē ciešanas, padomā par to, pirms tu - iegādājies mani.

- Dodiet man laiku saprast, ko jūs no manis vēlaties, un es centīšos izpildīt jūsu vēlmes.

- Dodiet man uzticību, es no tās dzīvoju.

- Nekad uz mani ilgi neskaitieties dusmīgi un neaizveriet mani par sodu, jums ir savs darbs, savs prieks, savi draugi,
man esi tikai tu.

- Runā ar mani. Pat ja es pilnībā nesaprotu tavus vārdus, es saprotu balsi, kas mani uzrunā.

- Izturieties pret mani tā, kā gribētu, lai izturas pret jums - es nekad neaizmirstu.

- Pirms tu mani sit, atceries, ka mani žokļi var viegli saspiest tavu roku, bet es tos nekad neizmantos pret tevi.

- Pirms tu mani nosauc par negribīgi spītīgu un slinku, ņem vērā, ka es varu būt slims vai man var būt nolietota sirds.

- Rūpējies par mani, kad es būšu vecs - arī tu reiz būsi vecs. Ejiet kopā ar mani katru grūto ceļu. Nesaki: es to nevaru redzēt vai: tas tiks darīts manas prombūtnes laikā.

- Man viss ir vieglāk - ar TEVI!

(Autors nav zināms)


Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.