Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Přání psa »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Přání psa (Read 100 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Přání psa
Apr 27th, 2022 at 11:37am
 
Přání psa


Nepřeji si, abyste si mě pořídili, dokud si neuděláte čas na to, abyste mě poznali, a dokud si nebudete vědomi mých přání a potřeb! Nejsem hračka ani předmět prestiže, ale živá bytost z masa a kostí s city a také s chybami, jejíž příslušnost k vám znamená pro vás jen krátkou dobu, ale pro mě celý život!

Chci se stát tvým společníkem, přítelem, kamarádem a členem rodiny, účastnit se tvého života v dobrých i zlých dnech a nebýt uzavřený a izolovaný. Prosím, mějte se mnou trpělivost a pomozte mi vás pochopit. Chci dělat všechno správně a být tvým VŠECHNO, protože k tobě mám velkou důvěru. Nezneužívej ji a nedopusť, abych se cítila vydaná na milost a nemilost tvým rozmarům!

Chci, aby ses mi aktivně věnoval, hrál si se mnou, mazlil se se mnou a hladil mě. Pokud jsi nemocný nebo máš hodně práce a stresu, dovol mi být ti stále nablízku. Stačí mi, když se na mě v takových hodinách jen tu a tam obrátíš, oslovíš mě nebo se mě dotkneš. Toužím po tvé fyzické blízkosti a pozornosti. Pak cítím, že jsem tvůj společník a že mě máš rád.

Přeji si, abys mě nenechal běhat za sebou v době, kdy jdeš ven, kdy řídíš auto, kolo, skútr a podobně! Potřebuji volný čas na poznávání okolí, čtení zpráv a vyřizování vlastních záležitostí.

Chtěl bych, abys mě nejenom brával na zahradu a nechával mě nudit se, ale abys se mnou chodil na procházky, hrál si se mnou, například hledal klacíky, a občas mě nechal volně běhat, ale vždy se o mě staral. Jsem velmi zvědavý a někdy se stane, že mě někdo nepochopí, když jsem příliš prudký nebo se příliš intenzivně zajímám o nové známé.

Přeji si, abyste mě proboha nepovažovali za objekt mimopracovní zábavy, i kdybyste si, unaveni celodenní prací, mysleli, že by mi stačilo a uspokojilo, kdybyste mě nechali hrát si a dovádět samotného. Pro tebe to může být zábavné, pro mě ne! Jsem tak bujarý a veselý jen proto, ţe se po dlouhé nepřítomnosti těším z tvé přítomnosti a rád bych tě pozval ke stejným reakcím, - tedy ke společné radosti a hře.

Přeji si, abyste i přes má téměř lidská přání nezapomněli, že jsem a zůstanu PSEM! Nelidštěte mě a neoblékejte, dávejte mi jídlo odpovídající mému druhu a věku v dostatečném, ale ne nadměrném množství. Nechte si poradit od veterináře, řiďte se jeho pokyny a nezanedbávejte mou péči ani výchovu!

Přeji vám, abyste, až se můj život chýlí ke konci, byli obzvlášť silní a stateční! Zůstaň se mnou, dej mi pocítit svou blízkost a teplo a nenech mě umřít samotného s cizími lidmi! Ty to určitě dokážeš a zvládneš - kvůli mně! Udělal bych to pro tebe také.

Jak ti mám za to všechno poděkovat?

To se dozvíš, až si uděláš čas.




Dokud si lidé myslí.

že zvířata necítí,

zvířata musí cítit,

že lidé nemyslí.





Deset přání psa svému člověku


- Můj život trvá 10 až 12 let, každé odloučení od tebe pro mě znamená utrpení, zvaž to, než si mě - pořídíš.

- Dejte mi čas, abych pochopil, co ode mě chcete, a já se pokusím vaše přání splnit.

- Dejte mi důvěru, žiji z ní.

- Nikdy se na mě dlouho nezlob a nezavírej mě za trest, máš svou práci, své potěšení, své přátele,
já mám jen tebe

- Mluv se mnou. I když plně nerozumím tvým slovům, rozumím hlasu, který mě oslovuje.

- Chovej se ke mně tak, jak bys chtěl, aby se ke mně chovali - nikdy nezapomenu.

- Než mě uhodíš, pamatuj, že mé čelisti by ti mohly snadno rozdrtit ruku, ale že je proti tobě nikdy nepoužiji.

- Než mě nazveš neochotně tvrdohlavým a líným, vezmi v úvahu, že jsem možná nemocný nebo mám opotřebované srdce.

- Postarejte se o mě, až budu starý - i vy budete jednou staří. Kráčej se mnou po každé těžké cestě. Neříkejte; nemohu se na takovou věc dívat, nebo: to se udělá v mé nepřítomnosti.

- Všechno je pro mě snazší - s TEBOU!

(Autor neznámý)


Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.