Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Plānota J.F.K. uzruna »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Plānota J.F.K. uzruna (Read 100 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Plānota J.F.K. uzruna
Apr 27th, 2022 at 10:45am
 
Plānota J.F.K. uzruna


Namastē un sveiciens visiem !


Šo runu J. F. Kenedijs bija ieplānojis uzstāties 1963. gada 22. 11. -.

cik īpatnēji*, ka šī bija arī viņa nāves diena.... Wink

Ja jums tas *atskan* pareizi, es būtu ļoti priecīgs, ja jūs to izplatītu tālāk.....

gaisma, mīlestība un vienoti sveicieni sūta

s'I AM



Šīs zemes iedzīvotāji: mēs neesam vieni. Dievs Savā bezgalīgajā gudrībā ir uzskatījis par vajadzīgu apdzīvot Savu Visumu ar vēl vairāk būtnēm - tādiem saprātīgiem radījumiem kā mēs. Kā es varu to apgalvot ar tādu autoritāti?

1947. gadā Ņūmeksikas tuksnesī mūsu militārie spēki izglāba nezināmas izcelsmes avarējuša kosmosa kuģa atliekas. Zinātne drīz vien noteica, ka šis transportlīdzeklis nācis no tālākas kosmosa telpas. Kopš tā laika mūsu valdība ir uzturējusi kontaktus ar šī kosmosa kuģa būvētājiem. Lai gan šīs ziņas var šķist fantastiskas - un patiešām pārsteidzošas - es lūdzu jūs neuztvert tās ar nevajadzīgām bailēm vai pesimismu. Kā prezidents es jums apliecinu, ka šīs būtnes nevēlas mums nodarīt nekādu ļaunumu. Drīzāk tās sola palīdzēt mūsu tautai pārvarēt visas cilvēces kopīgos ienaidniekus: Tiraniju, nabadzību, slimības, karu. Mēs esam nolēmuši, ka viņi nav ienaidnieki, bet gan draugi. Kopā ar viņiem mēs varam radīt labāku pasauli. Lai gan es nevaru jums apsolīt, ka turpmākajā ceļā vairs nebūs klupšanas akmeņu vai nepareizu soļu. Taču es ticu, ka mēs esam atraduši šīs lieliskās zemes tautu patieso likteni: Lai vestu pasauli uz krāšņu nākotni. Turpmākajās dienās, nedēļās un mēnešos jūs uzzināsiet vairāk par šiem viesiem, par to, kāpēc viņi ir šeit un kāpēc mūsu vadītāji tik ilgi turēja savu klātbūtni noslēpumā no jums. Es aicinu jūs raudzīties nākotnē nevis ar kautrību, bet gan ar drosmi. Jo mūsu laikā mēs varam sasniegt seno vīziju par mieru un labklājību visai cilvēcei uz zemes.

Lai Dievs jūs svētī!


(ņemts no Brigitas Jostas grāmatas *Aquaria - dieviete atgriežas*)

Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.