Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Η Σάρα γράφει στους γονείς της. »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Η Σάρα γράφει στους γονείς της. (Read 71 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Η Σάρα γράφει στους γονείς της.
Apr 26th, 2022 at 9:36pm
 
Η Σάρα γράφει στους γονείς της.


Αγαπητή μαμά, αγαπητέ μπαμπά,


Από τότε που λείπω από το σπίτι και από το κολέγιο, έχω αργήσει πολύ να σας γράψω γράμματα. Λυπάμαι που ήμουν τόσο απρόσεκτη και δεν έγραψα νωρίτερα. Θα σας ενημερώσω τώρα, αλλά πριν αρχίσετε να διαβάζετε, σας παρακαλώ να πάρετε μια καρέκλα. Δεν θα συνεχίσετε να διαβάζετε αν δεν καθίσετε! Εντάξει;

Λοιπόν, αισθάνομαι πολύ καλά τώρα. Το κάταγμα στο κρανίο και η διάσειση που έπαθα όταν πήδηξα από το παράθυρο του κοιτώνα μετά την πυρκαγιά που ξέσπασε εκεί λίγο μετά την άφιξή μου έχουν σχεδόν επουλωθεί. Ήμουν στο νοσοκομείο μόνο για δύο εβδομάδες και μπορώ να βλέπω σχεδόν κανονικά και πάλι και έχω μόνο αυτούς τους τρελούς πονοκεφάλους μια φορά την ημέρα. Ευτυχώς, ο υπάλληλος σε ένα βενζινάδικο είδε τη φωτιά στον κοιτώνα και το άλμα μου από το παράθυρο και κάλεσε την πυροσβεστική και το ασθενοφόρο. Με επισκέφθηκε επίσης στο νοσοκομείο - και δεδομένου ότι ο κοιτώνας είχε καεί και δεν ήξερα πού να μείνω, μου πρότεινε ευγενικά να μείνω μαζί του. Στην πραγματικότητα είναι μόνο ένα δωμάτιο στον 1ο όροφο, αλλά είναι αρκετά άνετο. Είναι πολύ καλό παιδί και αγαπιόμαστε πολύ και σκοπεύουμε να παντρευτούμε. Δεν ξέρουμε ακόμα πότε ακριβώς, αλλά θέλουμε να γίνει γρήγορα για να μην δει ο κόσμος ότι είμαι έγκυος.

Ναι, μαμά και μπαμπά, είμαι έγκυος. Ξέρω πόσο ενθουσιασμένοι είστε που θα γίνετε σύντομα παππούδες και γιαγιάδες - και ξέρω ότι θα αγαπήσετε το μωρό και θα του δώσετε την ίδια αγάπη, στοργή και καθοδήγηση που δώσατε και σε μένα όταν ήμουν παιδί. Ο λόγος που δεν παντρευόμαστε αμέσως είναι επειδή ο φίλος μου έχει AIDS, οπότε δεν είμαστε σε θέση να κάνουμε προγαμιαίο τεστ αίματος επειδή μολύνθηκα κι εγώ. Ξέρω ότι θα τον καλωσορίσετε στην οικογένειά μας με ανοιχτές αγκάλες. Είναι συμπαθητικός και φιλόδοξος, αν και δεν έχει μεγάλη μόρφωση στο σχολείο. Παρόλο που το χρώμα του δέρματός του και η θρησκεία του είναι διαφορετικά από τα δικά μας, είμαι σίγουρη ότι δεν θα σας πειράξει.

Τώρα που σας έδωσα τα τελευταία νέα, θα ήθελα να σας πω ότι δεν υπήρξε πυρκαγιά στον κοιτώνα, δεν είχα διάσειση ή κάταγμα στο κρανίο, δεν έχω πάει στο νοσοκομείο, δεν είμαι έγκυος, δεν είμαι αρραβωνιασμένη, δεν έχω μολυνθεί και δεν έχω φίλο.

Ωστόσο, παίρνω ένα F στην ιστορία και ένα F στη χημεία, και θέλω να δείτε αυτούς τους βαθμούς σε προοπτική!

Η κόρη σου Σάρα


Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.