Spirits-Forum

Welcome, Guest. Please Login or Register
 

Home Help Search Members Login Register
Spirits-Board « Preambula visiem maniem vārdiem. »


Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Preambula visiem maniem vārdiem. (Read 69 times)
brahbata
YaBB Administrator
*****
Online


Seeing is believing. I
shape.

Posts: 1.106
In Space and Time.
Gender: male


http://brahbata.space
Preambula visiem maniem vārdiem.
Apr 26th, 2022 at 5:51pm
 
Preambula visiem maniem vārdiem.


Sveiki, dārgie Smiley ...,


šādas rindas es ielieku garā pirms katra mana ieraksta....

Ar sveicieniem,

brah



Šādus vārdus es izsaku, apzinoties un apzinoties, ka tie atbilst manam pašreizējam mēģinājumam ar prātu mēģināt iedziļināties visas esības realitātē.

Šobrīd es apzinos, ka mans meklējums ir sirsnīga vēlme un izpausme gribēt ietērpt vārdos to, ko nevar aprakstīt vārdos un kas ir tikai mans mēģinājums, mans "eksperiments ar patiesību" (M. Gandijs).

Stingrā pārliecībā par visas būtības un manu centienu mainīgumu es atzīstu savu uzskatu pastāvīgo mainīgumu.

Manas šeit paustās realitātes interpretācijas atspoguļo VIENU pašreizējo manas būtības izpausmes šķautni.

Savās tālāk izklāstītajās domās es nesaskatu nedz pretenzijas uz vienīgo spēkā esamību, nedz arī uzskatu, ka maniem paustajiem uzskatiem ir nemainīgs raksturs.

Es ilgojos uztvert savas domas kā savas pašreizējās pozīcijas izpausmi manas dzīves ceļā, kā pagaidu starprezultātu.


Saistības:


Es apsolu īstenot savus turpmāk paustos uzskatus, īstenojot līdzjūtības pilnas pūles un cenšoties pastāvēt savā visaugstākajā izpausmē.

Cenšoties izturēties pret ikvienu būtni ar cieņu un līdzjūtību, es patiesi cenšos izklāstīt savu realitātes interpretāciju, nenostādot to augstāk par citiem paustajiem uzskatiem.

Atzīstot visas būtības līdzsvara principu, es izsaku savus vārdus, cerot, ka tie stimulēs tur, kur tiek saņemts auglīgais gars, nepieprasot rezultātu.



Back to top
 

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.

Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.

Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

...
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Spirits-Board » Powered by YaBB 2.5.2!
YaBB Forum Software © 2000-2024. All Rights Reserved.